Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Jak zamówić oznakowany produkt

Jak zamówić oznakowany produkt

Skoro zdecydowaliście się Państwo na zakup oznakowanego i spersonalizowanego prezentu dla swoich najbliższych to z pewnością chcecie uzyskać jak najlepszy efekt końcowy.
Metoda znakowania jaką jest grawerowanie laserowe pozwala naprawdę na wiele...
Wszystko tak naprawdę zależy od Państwa wyobraźni. Możecie na produktach umieścić grafiki, napisy, używać różnorakich czcionek.
Jednak jest kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę...


Pole znakowania - wielkość graweru

Każdy produkt ma określone pole znakowania.... więc jeśli mamy do czynienia z niewielkim produktem ( np. brelok) nie sposób umieścić na nim długiego tekstu... a nawet jeśli jest to możliwe do wykonania.. efekt wizualny nie będzie ciekawy....


Gramatyka, ortografia

Jeśli przesyłacie Państwo do nas tekst... prosimy aby sprawdzić czy nie ma w nim błędów, czy są wszystkie znaki interpunkcyjne - my także staramy się zwracać na to uwagę... ale też nie wychwycimy wszystkiego.... a jak już produkt zostanie oznakowany... to nie ma możliwości wprowadzenia poprawek..


Opis zamówienia

Zasada jest prosta - im więcej Państwo napiszecie - tym łatwiej będzie nam wykonać projekt zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Idealne zamówienie wygląda tak:
Zamawiam skrzyneczkę na wino:
Wybrana czcionka - Monotype Corsiva
Na górze skrzynki grafika nr 1
Poniżej - Większą czcionką napis " Kochani Ewa i Adam"
Wierszyk: 
Bądźcie dla siebie
i ziarnem pieprzu,
i szczyptą soli,
i tym co cieszy,i tym co boli.
Trwajcie razem
gdy miłość w rozkwicie
i gdy ku jesieni, swe kroki

kieruje życie.

Podpis:  Wszystkiego najlepszego życzą Julia i Paweł Kowalscy
Na dole skrzynki grafika nr 10
Data: 10.10.2015


Zatwierdzenie projektu

Prosimy się nie obawiać, że produkt zostanie oznakowany bez Państwa zgody - w każdym przypadku kiedy mamy do czynienia z wykonaniem graweru na indywidualne zamówienie klienta najpierw wysyłamy do Państwa wizualizację. Dopiero kiedy Państwo ją zatwierdzicie przystępujemy do znakowania. Jeżeli projekt nie będzie zgodny z Waszymi oczekiwaniami przesyłacie Państwo uwagi do poprawek, my dokonujemy zmian i ponownie wysyłamy projekt do zatwierdzenia.


 

Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu