Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Ramki na zdjęcia z grawerem3

Ramki na zdjęcia z grawerem

Data dodania: 05-12-2018
Podziel się na Facebook
Ramki na zdjęcia z grawerem

Nie ma chyba domu w którym nie znajdziemy, rodzinnego zdjęcia umieszczonego na biurku czy też komodzie. Kiedyś bardzo często ramkę ze zdjęciem można było zobaczyć na telewizorze.. jednak czasy się zmieniły i telewizory mocno wyszczuplały. W ramkach umieszczamy zdjęcia przyjaciół, rodziny, często można zobaczyć fotki z wakacji, ważnych uroczystości. No i oczywiście w ramkach umieszczamy zdjęcia naszych dziewczyn i chłopaków. Ze względu na swoją popularność. ramki stały się doskonałym upominkiem. 

Można oczywiście wręczyć ramkę ze zdjęciem, my jednak namawiamy Was do kupna ramki z wykonaniem indywidualnego graweru na obudowie.
Pomysłów na grawer nie ma końca. Począwszy od krótkich życzeń, życiowych cytatów i przysłów, poprzez zwyczajne podpisy i daty, aż do okazjonalnych, dobranych tematycznie grafik ( np. ślubne obrączki do zdjęcia młodej pary ),
Ramka na zdjęcie z wykonanym na niej napisem to świetny pomysł na prezent z wielu okazji. Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki czy też Dzień Matki - ramka wręczona z tych okazji zawsze będzie trafionym prezentem.
Poniżej kilka przykładów naszych realizacji - może któraś z nich zachęci Was do zrobienia prezentu Waszym najbliższym.

alt 
alt
alt
alt
Przejdź do strony głównej
Najczęściej wyszukiwane
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl